1

Wątek: Prośba

Nie wiem czy w dobrym dziale pisze .

Tak więc zaczne może tak
, prosiłbym zeby nie spamować bez sensu bo chyba to nie ma sensu
a post jest tylko dla informacji praktycznie ludzi z Trójmiasta chyba ze ktoś byłby zainteresowany pomocą i będzie przebywał w Gdańsku .

chodzi o pomoc dla ojca kolegi:

,, Pan Paweł Kwiatkowski, pracownik AWF w Oliwie i kibic Lechii Gdańsk, potrzebuje Twojej pomocy.
Z tą prośbą wystąpił w jego imieniu syn - Lechista z CHWM Żabianka, obecnie przebywający na emigracji.
Każdy z Was może pomóc.
WYSTARCZY ODDAĆ KREW

Pan Paweł jak wspomniałem pracował na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku Oliwie.
To on odpowiedzialny był za organizowanie wszelkich zawodów lekkoatletycznych i memoriałów które odbywały się pod patronatem tejże uczelni.
Obecnie stan zdrowia nie pozwala mu na kontynuowanie pracy zawodowej.

Jego syn, a nasz kolega poprosił drogą elektroniczną o pomoc,
gdyż z pewnych względów nie jest w stanie sam zorganizować pomocy dla ojca w kraju.
To dzięki swojemu potomkowi Pan Paweł wraz z żoną stał się członkiem Biało - Zielonej Rodziny,
zaczął kibicować Lechii i godnie reprezentuje syna na trybunach PGE Areny podczas jego nieobecności w Polsce.

Teraz potrzebuje pomocy.
Pan Kwiatkowski musi przejść operację serca w Akademii Medycznej.
Aby móc ten fakt przyspieszyć potrzebna jest krew. Im więcej osób odda krew, tym bardziej skróci się czas oczekiwania Pana Pawła na operację
- taka jest polityka Akademii Medycznej. Nieważna jest jej grupa - ważne aby ją oddać.

Jak to zrobić?
Pójść do Akademii Medycznej na oddział Kardiochirurgii, przy ulicy Hoene - Wrońskiego 4 w Gdańsku Wrzeszczu (godziny otwarcia: od Poniedziałku do Piątku: 7:15 - 16:30 ; w Soboty 7:15 - 12:15) i oddać krew, przy czym należy podać:
"Paweł Kwiatkowski do Akademii Medycznej, Oddział Kardiochirurgii"

Ponadto pracownicy Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, trenerzy i rektorzy, organizują specjalny ambulans który będzie stał pod AWF w Oliwie, tam gdzie Pan Kwiatkowski pracował, aby każdy kto może i chce, mógł dla niego oddać krew bez konieczności podróżowania do Akademii Medycznej.

Pamiętajmy, że dar o który zostaliśmy poproszeni nic tak naprawdę nas nie kosztuje...
Myślę że w gronie Biało - Zielonych Braci znajdzie się wielu takich, którzy pomogą Lechiście w potrzebie...

Lechiści nieraz pokazali iż do takich akcji nie trzeba ich specjalnie namawiać.

Wiem ze tutaj na forum takze są kibice ,,Lechii Gdańsk / ludzie z Trójmiasta,, dlatego zdecydowalem się tutaj także napisac i mam nadzieje ze pare osób przyjdzie z pomocą.

Pozdrawiam