1

Wątek: Wyposażenie od podstaw recepcji i poczekalni

Mamy dylemat, bo chcemy zrobić remont w celu odświeżenia recepcji i poczekalni. Czyli miejsca w którym można zarezerwować pokój, dokonać płatności, załatwić formalności - oraz poczekać na swój pokój. Poczekalnia to ma być wizytówka, więc wszystko powinno być zrobione na tip-top.

2

Re: Wyposażenie od podstaw recepcji i poczekalni

Wszystko zależy od wielkości pomieszczenia w którym znajduje się recepcja. W recepcji powinna znajdować lada, na której może stać komputer. W ladzie może być dodatkowo umieszczona drukarka, telefon, skaner itd.
Jeżeli chodzi o szafki - to spotkałem się z kilkoma opcjami. Zwykle są w postaci przesuwne drzwi, za którymi znajduje się dokumentacja.
Odsyłam do linka: http://www.ajprodukty.pl/recepcja-i-poc … 6210087.wf w którym znajdziesz meble i akcesoria do recepcji i poczekalni.

Ostatnio zmieniony przez ikss (2017-01-19 07:44:56)

3

Re: Wyposażenie od podstaw recepcji i poczekalni

W ostatnim czasie wiele firm tworząc lub remontując w swoich budynkach takie miejsca jak recepcja czy też inne do obsługi klienta, wyposaża je w fotele biurowe AKRACING. Prezentują się bardzo efektownie, a dzięki swoim dynamicznym kształtom oraz kolorystyce, dodają wnętrzu nowoczesności i profesjonalizmu. Marka jest od kilku lat na rynku, ma dostęp do częsci zamiennych, co też jest ważne w przypadku firm. Poglądowe zdjęcie jednego znich: http://gamera.pl/shop/akracing-prox-bialy/ lub  kilka innych przykładowych modeli: http://gamera.pl/manufacturer/akracing/