1

Wątek: Gdynia Design Days

Uczestników programu Zaprojektuj Swój Zysk i wszystkich zainteresowanych wzornictwem przemysłowym zapraszamy na święto designu do Gdyni.

Od 13 do 17 czerwca w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym oraz Det Norske Veritas Poland w Gdyni odbędą się warsztaty ZSZ dla przedsiębiorców i projektantów.
Szczegóły i informacje o zapisach: http://www.zsz.com.pl/Warsztaty/Strony/default.aspx

W piątek, 17 czerwca o 19.00 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się sesja networkingowa dla przedsiębiorców i projektantów oraz wernisaż wystaw prezentowanych jako dobre praktyki wzornicze: „Wzornictwo za 4 złote.1 Euro Design” i „Designer Roku 2010 Tomasz Augustyniak”.
Zapraszamy również na na debatę ‘Rozwój miasta poprzez biznes kreatywny, rozwój biznesu poprzez design”. W debacie udział wezmą: prezes IWP Beata Bochińska, prorektor ASP dr hab. Marek Adamczewski, wiceprezydent Gdyni Michał Guć, architekt i antropolog kultury Monika Zawadzka, prof. antropologii i kulturoznawstwa Tomasz Szkudlarek, projektant wzornictwa przemysłowego Tomasz Augustyniak oraz przedstawiciel lokalnego medium.

Pasjonatów designu zapraszamy w okolice plaży miejskiej na pozostałe atrakcje festiwalu Gdynia Design Days.
Harmonogram wydarzeń dostępny jest w serwisie www.gdyniadesigndays.eu

Wystawy w PPNT będą udostępnione zwiedzającym do 30.06.2011.

2

Re: Gdynia Design Days

Zostało nam jeszcze kilka wolnych miejsc na warsztatach dla przedsiębiorców w ramach projektu Zaprojektuj Swój Zysk, które odbędą się w ramach Gdynia Design Days.

Wstęp na warsztaty i wystawy jest bezpłatny.
Informacje i rezerwacja miejsc na bezpłatnych warsztatach
http://www.zsz.com.pl/Warsztaty/Strony/ … orcow.aspx

Więcej o wydarzeniach Gdynia Design Days 2011: www.gdyniadesigndays.eu

3

Re: Gdynia Design Days

W poniedziałkowym, trójmiejskim wydaniu Gazety Wyborczej pojawił się specjalny dodatek informacyjny Gdynia Design Days.

Jeśli nie mieszkasz w Trójmieście lub po prostu przegapiłeś to wydanie GW, możesz nadrobić to jednym kliknięciem. Serdecznie zapraszamy do lektury!
http://www.gdyniadesigndays.eu/pliki/gazeta%20GDD.pdf